Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської міської ради"

Гостей: 1
Користувачів: 0

09:31
Змагання з настільного тенісу.

Змагання з настільного тенісу в залік районних спортивних ігор відбулися 7 квітня 2018 року на стадіоні «Колос». Команди у складі 2 чоловіки 1 жінка були представлені «ДЮСШ-1», «ДЮСШ-2» і «Освіта». Серед сільських рад прийняли участь Маловодянська, Новогригорівська Перша (дві команди – «Сокіл-1» і «Сокіл-2») та Олександрівська громади.

Учасники були поділені на дві підгрупи серед чоловіків. Так як жінки були в одній підгрупі, то серед представниць жіночої половини змагання закінчилися швидше. Вигравши всі зустрічі перше місце посіла Саврак Ірина. На дві перемоги менше у Сеслюк Тетяни, яка посіла друге місце. Третє місце у Орленко Юлії.

У чоловіків до фіналу пройшли Царенко Сергій, Макаренко Сергій, Хромей Віктор, Максаков Володимир, Одуд Ігор, Сидора Олександр, Лехан Владислава, Ганжа Михайло.

Третє місце виборов вихованець ДЮСШ Макаренко Сергій. За перше і друге місця зустрілися досвідчені гравці Царенко Сергій і Одуд Ігор. Цього разу більш влучнішим був Царенко, який і став переможцем.

У командному заліку серед установ та організацій на першій сходинці команда «Освіта». Друге і третє місця посіли команди «ДЮСШ-1» і «Сокіл-2».

Серед громад на першому місці Новогригорівська Перша. Друге місце у Олександрівської громади, замкнула трійку Маловодянська сільська рада.

Переглядів: 305 | Додав: Dolinvo | Рейтинг: 0.0/0